Німеччина пропонує країнам-партнерам гранти до 100 тис євро на кліматичні проекти

Німеччина пропонує країнам-партнерам гранти у розмірі 60 000-100 000 євро на проекти в галузі клімату та біорізноманіття.

Міжнародний конкурс малих грантів для малих та місцевих організацій з 142 країн-партнерів оголосило Федеральне міністерство навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (BMU), передає balkangreenenergynews.com.

Фінансування на екопроекти зможуть отримати організації у тому числі з Албанії, Боснії та Герцоговини, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії та Туреччини.

Другий Міжнародний конкурс малих грантів оголошений у рамках міжнародної кліматичної ініціативи і є частиною проекту "збільшення потенціалу та фінансування національних і місцевих дій у сфері клімату та біорізноманіття". Конкурс проектних пропозицій, відбір та розподіл коштів лежить на GIZ.

Крайній термін подачі заявок - 9 лютого 2021 року.

Грант у розмірі 60 000-100 000 євро можуть отримати проекти зі

-          зниження викидів парникових газів;

-          адаптації до наслідків зміни клімату;

-          збереження природних поглиначів вуглецю /REDD;

-          збереження біорізноманіття.

​В кінцевому підсумку сума гранту може бути збільшена до 200 000 євро для проектів, пов'язаних з заходами щодо пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них. Тривалість проектів повинна становити від 6 місяців до 2 років.

Грант зарезервований для некомерційних організацій або некомерційних організацій, що пропонують некомерційний проект.

Проекти повинні бути реалізовані в країнах, включених до складеного Організацією економічного співробітництва та розвитку списку DAC ODA, у якому вказані всі країни і території, які мають право на отримання офіційної допомоги з метою розвитку.

«Очікується велика кількість проектних пропозицій, - зазначають організатори. - Тільки обмежена кількість проектних пропозицій може бути обрана під час кожної з майбутніх конкурсних пропозицій (приблизно 20-35 на рік), згідно з інформацією про фінансування (малі гранти Іnternational climate initiative).

Програма малих грантів Міжнародної кліматичнох ініціативи спрямована на надання підтримки здійсненню як Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату при прийнятті Паризької угоди, так і Конвенції про біологічне різноманіття при вирішенні проблеми глобальної втрати біорізноманіття.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка