Німеччина побудує 30-кілометрову «зелену» електролінію

На землі Північна Рейн-Вестфалія побудують 30-кілометрову лінію електропередачі нового покоління.

Проект анонсувало Федеральне мережеве агентство, передає aussiedlerbote.de

«Зелена» електролінія дозволить транспортувати електроенергію згенеровану вітром з Північного моря у Рейнську область, яка має найбільший попит на неї.

Оператор Amprion зобов’язується прокласти кабелі за три роки. Роботи розпочнуться у кінці 2023 — на початку 2024 року.

Також постачальник електроенергії погодив з регіональною владою точний маршрут пролягання траси, коридор якої матиме ширину до кілометра. Передбачається, що лінія електропередачі буде брати початок в Остераті, проходити на південний захід через Карст і Нойс (Osterath, Kaarst, Neuss), а кінцевою точкою маршруту «зеленої» електрики у Північній Рейн-Вестфалії стане підстанція Роммерскірхен у Бергхаймі (Rommerskirchen, Bergheim).

За приблизними оцінками Amprion, «зелена» електролінія у процесі будівництва зачепить близько 2 000 фермерських господарств у районах Мюнстерланд і Нижній Рейн (Münsterland, Niederrhein). Представники компанії вже оголосили, що компенсують фермерам урізані земельні ділянки і втрату трирічного обсягу врожаю.

Експерти з енергетики оцінюють будівництво маршруту приблизно у 2 мільярди євро. Через це можуть піднятися мережеві збори і, як наслідок, підскочити тарифи на електроенергію.

Нещодавно Федеральна рахункова палата (Bundesrechnungshof) висловилася про реалізацію переходу на екоелектрику як про дуже дорогий проект. "Значні зусилля у поєднанні зі значними витратами як і раніше є ключовим елементом енергетичного переходу, — зазначив представника державного регулятора. - Надійне і недороге електропостачання приватних домогосподарств і підприємств стає все більш сумнівним».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка