Нідерландські аграрії встановлюють сонячні панелі, щоб покращити врожай фруктів

Виробник ягід у Нідерландах Ріні Кастерс разом із GroenLeven встановив комплект сонячних панелей над своїми посівами. Це призвело до стабілізації мікроклімату та підвищення якості вирощеного врожаю, передає superagronom.

«Сонячні панелі генерують «зелену» енергію, а також забезпечують захист від екстремальних погодних умов, які останнім часом все частіше спостерігаються в Нідерландах. Я помічаю, що наше літо занадто спекотне, вологість висока. Погода сприяє грибковим захворюванням, ця проблема стає все більш поширеною», — говорить Ріні Кастерс.

Аграрії замінив звичайне покриття сонячними панелями для кращого захисту врожаю. Крім того, згенерованою панелями електроенергією можна живити ферму та продавати "зелену" електрику в мережу.

2.jpg

«Минулого року в найспекотніший день під сонячними панелями було прохолодніше на десять градусів. У найвологіший день рослини залишились такими ж сухими. Для фруктів це насправді набагато краще», — додає він.

Також покращилася якість фруктів та ягід після встановлення сонячних панелей. Фермер отримує врожай на 5-7 днів пізніше, ніж зазвичай.

«Наявність продукту пізніше, коли інші фрукти будуть розпродані, може бути дуже корисною. Я помічаю, що роль сталого розвитку стає все більш важливою за останніх три роки», — резюмував фермер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка