Нідерландська компанія встановила плавучу сонячну електростанцію, що витримує найпотужніші шторми

Нідерландська компанія Floating Solar оприлюднила результати трирічних випробувань своєї фотоелектричної системи на Слуфтері - сховищі забруднених відходів портового району Роттердама. Компанія заявила, що плавуча сонячна електростанція витримує найпотужніші шторми, пише World-energy.

Компанія випробувала різні технології на об'єкті. Вона мала на меті оцінити їх стійкість під час сильних штормів. Протягом періоду випробувань було зафіксовано чотири сильні шторми. Зокрема, у 2018 році пориви вітру сягали 144 км / год.

«Наша система виявилася як технічно успішною, так і стійкою до погодних умов. Електростанція продовжує добре функціонувати і здатна рухатися навіть за найекстремальніших умов», - заявили в компанії.

Дані, зібрані протягом трирічного випробувального періоду, використовуватимуть для нових проектів. Слуфтер є частиною забрудненого водного басейну в Маасвлакті, штучному продовженні промислового об'єкта у порту Роттердама. Тут реалізуються інші плаваючі фотоелектричні проекти, включаючи масив потужністю 100 МВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка