Неподалік Сицилії почали зводити першу плавучу вітроелектростанцію

В Середземному морі стартували роботи з будівництва першої плавучої вітроелектростанцією вартістю 750 мільйонів євро. Проект під назвою 7Seas Med передбачає 25 плаваючих вітрогенераторів потужністю 10 МВт кожен. Вони будуть розташовані приблизно в 35 кілометрах від узбережжя сицилійського міста Марсала, і їх не буде видно з суші, інформує Еvwind.

Італійські чиновники заявили, що необхідно інвестувати у новітні технології, які представляє вітроелектростанція, незважаючи на падіння цін на нафту під час пандемії коронавірусу, що робить це джерело енергії незвично дешевим.

проект вітроелектростанції реалізують у партнерстві між італійськими розробниками та копенгагенською компанією. Місце встановлення вітропарку обрали зважаючи на швидкість вітру. Ця частина сицилійського узбережжя та частина узбережжя біля Сардинії мають найбільший потенціал для вітроенергетики у всьому Середземномор'ї.

Перевагою плавучих турбін є те, що вони можуть переміщуватися в разі потреби, хоча це навряд чи буде потрібно в цьому випадку, оскільки вони будуть встановлені далеко від морських шляхів або комерційних риболовних районів. Зазначається, що всі турбіни будуть встановлені в 2023 році, а енергія почне вироблятися наступного року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка