Небезпечні викиди на українських шахтах можна переробляти в електрику

Метан може бути корисним для нас, коли він розглядається як паливо. Але у вугільних шахтах, на звалищах і в стічних водах він є небажаним та й небезпечним.

Компанія Green Gas допомагає перетворити негатив в позитив. Вона має досвід успішної дегазації, перетворення, переробки і керування газом з різних джерел, таких як вугільні шахти, полігони відходів і каналізаційні стоки.

Більше 50 проектів реалізовано цією компанією для виробництва екологічно чистої енергії по всьому світі. Мають вони досвід використання метану низької концентрації, а це метан із стічних вод. Перетворюють цей газ в електроенергію, тепло і просто в паливо. 

Застосовуються комплексні рішення, починаючи від добування газу і закінчуючи продажем виробленої електроенергії. Метан заставляють генерувати тепло. Компанія реалізовує квоти на викиди вуглецю. Передбачені і реалізовуються всі етапи процесу: розробка проекту, постачання обладнання і будівництво, а також обслуговування та експлуатація об’єктів.


Застосовувані технології дозволяють звести до мінімальних розмірів  шкоду довкіллю від діяльності людини. Забезпечується також ріст потреб у відновлювальній енергії. Встановлено більш ніж 110 МВт потужностей.

2.jpg

«Краснодонвугілля» і компанія Green Gas підписали договір про початок реалізації проекту з виробництва електроенергії в Україні з використанням шахтного метану.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка