Не відсутність грошей заважає відновлювальній енергії

Розвиток відновлювальної енергії в більшій мірі залежить від ініціативності конкретних осіб, котрі бачать перспективу нового шляху отримання енергії. Ці  прогресивно налаштовані  ентузіасти, котрі впроваджують «зелені» технології, стають на шлях гармонійного співіснування людини і природи, допомагають зменшити негативний вплив на довкілля від діяльності людини у сфері спалювання традиційного палива при обігріванні будівель.  І не фінанси стоять на першому плані при впровадженні нового проекту.

На сьогодні в Україні є ряд фінансових інструментів, котрі допомагають реалізовувати проекти сектора відновлювальної енергії. 

Одним з механізмів фінансування таких проектів є програма USELF, котра діє в рамках ініціативи ЄБРР в області сталої енергії (SEI).
 
Здійснюється Програма USELF, як інвестиційний механізм ЄБРР. Для цього є кошти обсягом до 100 млн. євро. ЄБРР надав фінансування в розмірі 50 млн. євро. Крім цього Фонд Чистих Технологій (ФЧТ) - 20 млн. євро  і 30 млн. євро - девелопери. 

Технічна підтримка в розмірі US $ 8,45 млн. (що еквівалентно 6,62 млн. євро) фінансувалася з гранту Глобального Екологічного Фонду (GEF). 
Програма USELF корисна тим, хто хоче добитися розвитку в Україні відновлюваної енергетики, хто хоче підтримати напрямок «зеленої» діяльності  в зниженні залежності країни від імпортованих викопних видів палива.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка