Найбільший за населенням штат в Індії шрафуватиме за використання пластикових пакетів на $1,4 тис

З 1 вересня найбільший за населенням індійський штат Уттар-Прадеш заборонив всі пластикові пакети товщиною менше 50 мікрон, в які магазини зазвичай розфасовують харчові продукти та інші товари.

Таке розпорядження випустив уряд штату, де мешкає близько 200 млн осіб, передає ndtv.com.

Порушникам заборони загрожує штраф до 100 тис. рупій ($1,4 тис.), а систематичні порушення каратимуться тюремним ув'язнення до шести місяців.

Уряд штату також заявив про жорсткі заходи проти чиновників, які не виконали заборону на пластик, а поліція відкрила пряму телефонну лінію, за якою кожен громадянин може повідомити про порушення заборони.

"Люди можуть проявити ініціативу і повідомити про виробництво або постачання пластику у місті, - заявив начальник поліції столиці штату, міста Лакхнау, Каланідхі Найтхані. - Особистість інформаторів розкриватися не буде».
Штат Уттар-Прадеш став першим штатом Індії, який відгукнувся на заклик прем'єр-міністра Нарендри Моді почати в країні "антипластикову революцію".

У традиційному радіозверненні до нації 26 серпня Нарендра Моді закликав всіх громадян почати з 2 жовтня, коли країна відзначатиме 150-ту річницю з дня народження лідера індійського національно-визвольного руху Махатми Ганді (1869-1948), масову кампанію з боротьби з одноразовими пластиковими виробами.

Прем'єр також зобов’язав торговців і власників магазинів надавати покупцям пакети і сумки з матеріалів, які не шкодять екології. "Цього року ми відзначатимемо день народження Ганді як день позбавлення Індії від пластику", - заявив він.

У кінці 2017 року Міжнародний валютний фонд прогнозував, що до 2050 року в океанах планети "накопичиться більше пластику, ніж риби (по вазі).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка