Найбільшу європейську сонячну електростанцію збудують у Франції

Французька фірма Neoen планує будівництво сонячної ферми потужністю 300 МВт недалеко Бордо. Такого виду проект буде найбільшим в Європі. Протягом 20-ти років продаж електроенергії з цієї станції буде проводитися за ціною 105 євро за 1 МВт*год.

Загальна вартість будівництва цієї сонячної електростанції має скласти 360 мільйонів євро і фірма сама займається пошуком фінансових засобів для цього. Вже в жовтні 2015 року повинен поступати струм з електростанції в загальну мережу. Щорічне виробництво електроенергії повинно сягати 350 ГВт*год. Будовою буде опікуватися консорціум фірм, куди входять французькі групи Eiffage та Schneider Electric. Фотопанелі будуть вироблятися китайською фірмою Yingli Green Energy Holding, Trina Solar oraz Canadian Solar.
 
Фірма Neoen планує до 2017 року збудувати сонячні електростанції загальною потужністю 1000 МВт, половина котрих буде розміщена у Франції. Інші станції будуть реалізовані в країнах, де вони можуть працювати без дотацій. До таких країн належить Австрія. Так можна реалізувати проекти і в Африці та Південній Америці. Фірма вже має свої представництва в Португалії, Мексиці, Єгипті та Австралії.


А Франція тим часом досягла 5095 МВт потужностей сонячних електростанцій вже в кінці червня цього року. За перше півріччя 2014 року ці станції виробили 1% від спожитої енергії країни.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка