Найбільший завод Volvo в Китаї перейшов на 100% ВДЕ

Volvo Cars зробила важливий крок на шляху створення кліматично нейтрального виробництва до 2025 року. Один з найбільших заводів компанії, розташований в китайському місті Ченду, повністю перейшов на використання електроенергії з відновлюваних джерел. Це найбільший виробничий майданчик Volvo на території Китаю, пише Аuto futures.

Досі завод використовував електроенергію з ВДЕ на 70%. Нині цей показник доведений до 100%. Приблизно 65% поставок електрики забезпечать гідроелектростанції, а решта 35% – сонячні, вітрові електростанції та ін. Така енергетична схема дозволить скоротити обсяг викидів вуглекислого газу на підприємстві більш ніж на 11 000 тонн на рік.

Зміни на заводі в Ченду є частиною кліматичного плану Volvo, що був запущений минулого року і став найбільш амбітним у всій автомобільній індустрії. Компанія має намір до 2025 року довести частку продажів електромобілів в усьому світі до 50% від загального обсягу. Решта 50% повинні припадати на транспортні засоби з гібридними силовими установками.

Крім того, Volvo Cars розраховує до 2025 року знизити загальну кількість викидів вуглекислого газу з розрахунку 40% на один автомобіль. До 2040 року Volvo прагне бути кліматично нейтральною компанією. Стратегія компанії також відповідає амбіціям Китаю скоротити викиди вуглецю від промисловості та зменшити вуглецевий слід у результаті виробництва енергії.

Зараз частка електрики з ВДЕ в споживанні всієї виробничої мережі компанії в світі складає близько 80%. Завод у м. Шовде, Швеція, був першим у мережі компанії, який став абсолютно кліматично нейтральним у 2018 році.

На заводі в Генті в Бельгії компанія Volvo Cars у 2018 році встановила 15 000 сонячних панелей, що стало першим масштабним впровадженням сонячної енергії у глобальній виробничій мережі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка