Найбільший виробник вугілля у США отримав збитки у розмірі $1,42 млрд

Найбільший виробник вугілля у США отримав збитки від знецінення найбільшої вугільної шахти країни у розмірі $1,42 млрд.

Про це заявила 5 серпня компанія "Peabody Energy Corp.", списавши більше половини вартості свого рудника «North Antelope Rochelle» у Вайомінгу, передає novostienergetiki

«Списання було викликане змінами у багатьох прогнозах, включаючи більш низькі довгострокові ціни на природний газ, терміни виведення з експлуатації вугільних електростанцій і зростання електрогенерації на поновлюваних джерелах енергії, -йдеться у заяві компанії. - Частка вугілля у структурі генерації США буде як і раніше нижче, ніж у попередньому році».

У результаті знецінення компанія отримала у другому кварталі чисті збитки у розмірі $1,54 млрд.

"North Antelope Rochelle" - найбільша вугільна шахта у Сполучених Штатах, на яку у минулому році припало близько 12% видобутку у країні. За словами аналітика з гірничодобувної промисловості Bloomberg Intelligence Ендрю Косгроува, вона має 19-річний запас вугілля, однак з урахуванням того, що електроенергетика все більше відмовляється від найбруднішого палива, компанія тепер може усвідомлювати, що її пропозиція переживе попит. «Вартість об'єкта становить від 750 до 1 млрд доларів після відкликання, - каже він. – Компанія могла скоротити термін експлуатації шахти вдвічі, перепочинку справді не передбачається, а дно попиту на вугілля як і раніше залишається невловимим».

На цих новинах акції "Peabody" впали на 10%, і впали ще на 4,6% до $3,01 на 12:02 в Нью-Йорку.

Колись на вугілля припадало більше половини вироблення електроенергії в енергосистемі Сполучених Штатів, але в 2016 році воно поступилося місцем природному газу. А з урахуванням того, що вітряна і сонячна енергія дешевшають і зростає необхідність стримувати викиди, які призводять до зміни клімату планети, то відновлювані джерела енергії витісняють вугілля у цьому році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка