Найбільший виробник сонячних панелей переходить на відновлювану енергію

Китайська компанія LONGi зобов'язалася з 2028 року виробляти екологічно чисті енергетичні продукти з використанням 100% відновлюваної енергії.

Найбільший у світі виробник кремнієвих злитків і пластин та один з найбільших виробників сонячних елементів і модулів офіційно вступив у міжнародну ініціативу RE100 для реалізації концепції "Сонце для сонця" з негативним вуглецевим слідом, передає renen

Виробництво кремнієвих злитків є дуже енергоємним процесом, тому чиста енергія важлива для зниження вуглецевого сліду галузі.

До 2027 року компанія планує використовувати для виробництва сонячних панелей 70% електроенергії з відновлюваних джерел.

Примітно, що з 2016 року LONGi виробляє фотоелектричну продукцію у Китаї та Малайзії на електроенергії згенерованій гідроелектростанціями.

В останні роки китайська компанія встановила сонячні фотоелектричні системи на дахах своїх виробничих будівель. Крім того, LONGi також активно займається розробкою великих сонячних електроенергетичних проектів: наразі у портфелі понад 2 ГВт наземних електростанцій і 1,5 ГВт об'єктів для комерційних і промислових замовників.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка