Найбільший український виробник курятини приєднався до Глобального договору ООН

МХП, найбільший український виробник курятини, приєднався до Глобального договору ООН – всесвітньої ініціативи в сфері сталого розвитку в корпоративному секторі. Завдяки цьому підприємство зможе обмінюватися кращими практиками з компаніями по всьому світу, повідомляє elektrovesti.net.

Участь в договорі зобов'язує МХП дотримуватися 10 принципів Глобального договору ООН, працювати над досягненням 17 цілей сталого розвитку і щорічно звітувати про досягнутий прогрес. При цьому агрохолдинг вже реалізує 12 цілей з 17, серед яких подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування та сприяння сталому розвитку сільського господарства, забезпечення здорового способу життя і благополуччя, забезпечення якісної освіти та заохочення можливості навчання.

Глобальний договір ООН – особлива ініціатива Генерального секретаря ООН і найбільша в світі асоціація корпоративно-відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність і стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку і на основі десяти універсальних принципів у сфері прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією .

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка