Найбільший у світі фонд відмовився від інвестицій у вугільні активи

BlackRock - компанія з найбільшими у світі фінансовими активами ($7 трлн) – припиняє інвестувати у вугільні активи.

Про це йдеться у адресованому клієнтам листі «Еекологічна стійкість як новий стандарт інвестування"(Sustainability as Blackrock's New Standard for Investing), передає renen

BlackRock вийде з акцій і боргових цінних паперів підприємств, які отримують більше 25% своїх доходів від операцій з енергетичним вугіллям. Компанія має намір завершити цей процес в середині 2020 року.

"Енергетичне вугілля є надзвичайно вуглецевим, стає все менш і менш економічно життєздатним і в значній мірі піддається регулюванню через вплив на навколишнє середовище, - йдеться у листі. -У зв'язку з прискоренням глобального енергетичного переходу ми не вважаємо, що довгострокові економічні або інвестиційні міркування виправдовують продовження інвестицій в цей сектор».

Більш того, BlackRock буде «уважно вивчатиме інші підприємства, які у значній мірі залежать від енергетичного вугілля в якості вихідного матеріалу, щоб зрозуміти, чи дійсно вони відходять від цієї залежності».

Компанія також оголосила, що приєднається до ініціативи Climate Action 100+, яка допомагає інвесторам оцінювати кліматичні ризики компаній, в які вони вкладаються.

BlackRock подвоїть кількість своїх біржових фондів, орієнтованих на сталий розвиток, до 150. "Екологічно стійкі активи" компанії повинні вирости в 10 разів, до $1 трлн за десятиліття.

"Зміна клімату стала визначальним фактором для довгострокових перспектив компаній, портфелі орієнтовані на сталий розвиток і зміну клімату можуть забезпечити більш високий прибуток з поправкою на ризик для інвесторів, - зазначає голова BlackRock Ларрі Фінка. - А так як вплив стійкості на інвестиційну віддачу зростає, ми вважаємо, що стійке інвестування — це найміцніша основа для розвитку портфеля клієнтів».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка