Найбільший офісний комплекс Шотландії повністю живитиметься вітровою електроенергією

Найбільший офісний центр Глазго повністю забезпечуватиметься електроенергією з місцевих відновлюваних джерел енергії, що вважається першою угодою такого типу у Шотландії. Будівля площею 313 000 квадратних футів буде живитися від вітряної електростанції Blantyre Muir у Південному Ланаркширі, пише Daily.bussines.

Енергія буде поставлятися за допомогою інноваційної корпоративної угоди про закупівлю електроенергії (PPA). Вітряна електростанція Blantyre Muir складається з шести вітрових турбін і була створена 10 років тому як спільне підприємство між компаніями Engie та HFD Group.

Перша фаза вітроелектростанції спочатку забезпечувала розвиток EcoCampus HFD у Гамільтоні, де знаходиться Університет Західної Шотландії, разом з офісними приміщеннями, що обслуговуються у бізнес-парку Strathclyde та міжнародному парку Hamilton.

Минулого року компанія оголосила, що офісний центр у Глазго на вулиці Ботсуелл, 177 буде повністю вуглецево нейтральним. Будівля має досягти бала сертифіката енергоефективності (EPC) майже на 50% вище стандарту для оцінки "А".

На вулиці Боуелл-177 також буде представлено низку екологічних варіантів для поїздок на роботу, з розвинутою інфраструктурою для велосипедистів та місцями для паркування і зарядки електромобілів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка