Найбільше сонячних електростанцій в Україні встановлено на Дніпропетровщині

У трійку регіонів-лідерів за кількістю встановлених домогосподарствами сонячних електростанцій увійшли Дніпропетровська, Тернопільська та Київська області. Такий топ опублікувало Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, передає сайт ecopolitic.com.ua.

Згідно з інформацією Держенергоефективності, в II кварталі цього року 3 480 домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 98 МВт. Це в 1,7 рази більше, ніж в I кварталі.

Всього зараз в Україні налічується понад 35 400 сімей, які перейшли на електроенергію з відновлюваної енергії сонця. Загальна потужність таких СЕС – 933 МВт. Інвестиції в сонячні станції в домогосподарствах складають близько 730 млн євро.

2.png

«Щорічно кількість сімей, які цікавляться і інвестують в «зелену» енергетику, зростає. Очевидними перевагами є можливість бути менш енергозалежними, самостійно забезпечувати свої потреби в енергії і економити сімейний бюджет на рахунках за електроенергію», - прокоментував Костянтин Гура, в.о. голови Держенергоефективності.

Зі свого боку заступник голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко зазначив наступне: «Сьогодні ми спостерігаємо, як в Україні поступово розвивається нова культура використання «чистої» електроенергії для власних потреб. Вже є більше 35 тис. домогосподарств – перших в країні прозьюмерів, які виробляють і споживають енергію. Але це лише 0,5% від загальної кількості домогосподарств, яких в Україні налічується понад 6,5 млн».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка