Найбільша вітроелектростанція України виконала річний план всього за 11 місяців

Ботієвська вітрова електростанція (Запорізька обл.) станом на 3 грудня 2014 року достроково виконала річний план з виробництва електроенергії, повідомляє прес-центр компанії «ДТЕК». За 11 місяців поточного року потужності електростанції виробили 587 тис. ГВт-годин електроенергії, що можна порівняти із споживанням електроенергії Мелітопольського, Приморського та Приазовського районів Запорізької області.

«Цього результату вдалося досягти завдяки високому коефіцієнту готовності вітротурбін Ботієвської станції впродовж усього року, а також ефективному вибору майданчика для її будівництва», - зазначається у прес-релізі. 

«Ми всі розуміємо, що в Україні зараз колосальна енергетична криза. У країні гострий дефіцит генерувальних потужностей традиційної енергетики. Основною причиною цього стали критично низькі запаси антрацитового вугілля на складах теплових електростанцій, бо українське вугілля цієї марки неможливо доставити із зони АТО, крім того, навантаження на атомні станції високе як ніколи. Ці умови ще раз показали, наскільки важливо Україні зберегти й розвивати відновлювальну енергетику, зокрема, вітроенергетику — галузь, яка не використовує паливо, гідроресурси і працює на зміцнення енергетичної безпеки країни», — говорить директор «Вінд Пауер ДТЕК» Герман Айнбіндер.

2.jpg

Ботієвська ВЕС входить до ТОП-5 найбільших вітроелектростанцій Центральної та Східної Європи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка