Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

Найбільша в світі нафтова компанія – Saudi Aramco – вирішила інвестувати $ 5 млрд у відновлювані джерела енергії, щоб на енергоринку не обмежуватися лише нафтопродуктами, пише Сleantechnica.

В якості консультантів цієї операції компанія запросила представників найбільших банків: HSBC Holdings Plc, JPMorgan Chase & Co. і Credit Suisse Group AG. Зважаючи на зміни на світовому енергетичному ринку, рішення саудівської компанії інвестувати у ВДЕ є цілком закономірним. Останніх кілька років чимало нафтових компаній з Близького Сходу диверсифікують свій бізнес, вкладаючи кошти в «зелену» енергетику, адже це безпомилковий спосіб «триматися на плаву» в довгостроковій перспективі. Зокрема, ще в листопаді 2016 року стало відомо, що сім провідних нафтогазових компаній прагнуть об'єднати свої зусилля, щоб створити інвестиційний фонд для розвитку відновлюваних джерел енергії. Протягом найближчих 10 років ці компанії планують інвестувати $ 1 млрд.

«Наша заява підкреслює сильну колективну прихильність у вирішенні проблеми зміни клімату, що дозволяє нам об'єднати наші знання і ресурси у вирішенні однієї з найбільших проблем, що стоять перед нашою промисловістю і світом, – сказав Амін Нассер президент і виконавчий директор Saudi Aramco».

До 2023 року Саудівська Аравія прагне виробляти 10 гігават енергії з відновлюваних джерел енергії, а компанію Saudi Aramco перетворити в диверсифіковану енергетичну компанію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка