Найбільша в Україні дахова сонячна станція збільшила потужність до 15,2МВт

Найбільша в Україні дахова сонячна електростанція, яка розташована біля села Студеників(Київська область), збільшила потужність з 8,5 до 15,2 МВт.

СЕС встановлена на шедах норкової ферми "Пелском", передає uffa.org.ua

«Головна відмінність даної СЕС від стандартних станцій полягає в тому, що її панелі розміщені на захід і на схід, тоді як стандартні станції розташовують панелі на південь», - пояснюють на підприємстві. – Розташування схід-захід дає більш рівний графік вироблення електроенергії з раннього ранку і до пізнього вечора".

За попередніми оцінками, дахова сонячна електростанція дозволить зменшити викиди в атмосферу CO2 на 15 тис. тонн на рік.

Встановлені на будиночках для звірків(шедах) сонячні панелі не лише дозволяють отримувати додатковий дохід: вся вироблена електроенергія продається за «зеленим» тарифом, а й знижують температуру у них.

«Сонячні панелі дають додатковий захист норкам від високих температур в літній період часу, – каже власник «Студеніківської ФЕС» і «Пелском» Олександр Харченко. - Приміщення, де міститься норка не так сильно нагріваються, створюючи тваринам більш комфортні умови: ми поєднали благополуччя тварин з екологічно чистою енергією».  


В проект інвестовано близько $11 млн при частковій кредитній підтримці "Укргазбанку".

«Пелском» – найбільша в світі норкова ферма, яка працює за Європейськими стандартами “WelFur”. Вся продукція ферми реалізується на аукціоні в Данії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка