Найбільша торгова мережа Британії планує відмовитись від використання пластикової упаковки

Найбільша британська мережа роздрібної торгівлі Tesco планує до кінця 2020 року відмовитися від використання пластику при виробництві упаковок для товарів у власних магазинах на території Великобританії.

Так, поліетиленові пакети, призначені для упаковки фруктів, овочів і хлібобулочних виробів, будуть замінені паперовими, передає tass. 

Крім того, компанія має намір відмовитися від використання захисних пластикових кришок на різних молочних продуктах, включаючи йогурти і вершки, а також від підносів із пластику для готових страв. Пластикові столові прибори і питні соломинки також зникнуть з прилавків магазинів.

Tesco може відмовитися і від предметів, які містять важкопереробні матеріали, кажуть у компанії, додаючи, що нововведення спрямовані на зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, а також на задоволення зростаючого попиту споживачів на екологічну упаковку.

"Зосередившись на наших британських магазинах, ми зможемо істотно змінити ситуацію і домогтися реальних результатів у боротьбі з пластиковими відходами", - зазначив генеральний директор Tesco Дейв Льюїс.

Щорічно в Сполученому Королівстві використовується понад 2 млн 260 тис. тонн пластикових упаковок, переважна частина яких зроблена зі знову виготовленої пластмасової продукції, а не з перероблених матеріалів. За підрахунками Всесвітнього фонду дикої природи, при збереженні цієї тенденції до 2030 року зазначений обсяг зросте ще на 1 млн тонн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: