Найбільш ефективні сонячні панелі для домашнього використання представила американська SunPower

Ефективність нових фотоелементів від SunPower становить 22,8%. 

Американський виробник сонячних батарей стверджує, що на сьогоднішній день його новинка показує кращий результат на ринку. Результативність нового фотоелемента була підтверджена Національною лабораторією з поновлюваних джерел США, повідомляє PV-magazine

Нагадаємо, що останній подібний рекорд минулого року встановила компанія SolarCity, одним із засновників якої є Ілон Маск. Тоді ефективність її сонячний батарей становила 22,04%. 


SunPower наголошують, що тепер власники сонячних панелей для домашнього використання зможуть отримувати більше кількість електроенергії з обмеженої площі даху. 

Розробка увійшла у так звану серію Х (X-Series). Також до цієї серії входять сонячні панелі з ефективністю 21,5%. 

Наразі середня ефективність сонячних панелей в цілому на ринку становить від 15 до 18%. 

Як зазначається у повідомленні компанії, досягти такого результату вдалося за рахунок використання нових розробок SunPower. Зокрема, під час виробництва фотоелементів компанії вдалося відмовитись від використання металевих стрічок (застосовують для отримання гнучких фотоелементів), що збільшило ефективну площу поглинання сонячного світла. Також нові фотоелементи складаються з повністю мідних підкладок, тому новинка стала більш стійкою до перепадів температур та підвищеної вологості. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка