Навчальний заклад Канади став найзеленішою школою в світі у 2015 році

«Найзеленіша школа в світі» - виявляється, що у рейтингах екологічних будівель є й така номінація. Присуджує її американська організація US Green Building Council. Щоб отримати таке почесне звання, навчальний заклад має не просто встановити сонячні панелі, але залучити до «зеленого» процесу своїх учнів та внести спеціальні уроки в навчальні програми. Цього року нагороду отримала середня школа Dunbarton (Онтаріо, Канада), повідомляє ресурс FacePla.net

В школі Dunbarton відкрили спеціальний «сад для запилення» на 5000 квадратних футів, спроектований для приваблення метеликів. Також тут є «будиночок для бджіл», що представляє собою кладку дров. 

2.jpg

У школі встановлене енергоефективне освітлення та вікна, працює програма переробки органічних відходів. Крім того, навчальний заклад бере участь в Атлантичній програмі з відновлення популяції лосося. Та найголовніше, що частина цих ініціатив проходить під керівництвом учнів.

Звичайно, що US Green Building Council не може дізнатися про усі школи на планеті. Тому навчальні заклади самостійно направляють свої заявки та характеристики до організації, на підставі яких команда суддів робить свій вибір. Цього року вперед вийшли школи з 20 країн. Критерії відбору охоплюють три категорії: зменшення навчальним закладом споживання енергії, води і відходів; наскільки добре школа зміцнює здоров'я і підвищує благополуччя в своєму регіоні; і наскільки добре вона вчить своїх учнів відповідальному ставленню до навколишнього середовища. Суддівство в цьому питанні суб'єктивне і відносне: школи нагороджуються як за прогрес, так і за абсолютні досягнення.

3.jpg

Цього року за першість також боролася середня школа Веле в Лімпопо (Південна Африка). Проте, на відміну від Dunbarton, що була побудована в 1960-х роках, це нова школа з власною системою моніторингу енергії, природною вентиляцією і садами для вирощування продуктів харчування. На жаль, навчальний заклад в Лімпопо не залучає своїх студентів в «екологічну роботу», як це робить Dunbarton.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка