Натуральне тепло із недр Землі - замість газу та вугілля

Так називається одна з тем, котрі будуть роглядатися на щорічній виставці Renexpo

Потреби на енергію постійно зростать. Традиційні джерела енергії, котрі отримуються з підземних запасів Землі, вечерпуються в дуже швидкому темпі. Це приводить до постійного подорожчання таких видів палива як вугілля, дизпаливо і газ. 

Читайте також: Зменшення витрат на енергоносії в 2-а рази: досвід з Закарпаття

Щораз вищі рахунки отримують мешканці за обігрівання будинків та квартир. Господарі помешкань все частіше звертають увагу на відновлювальну енергію для зменшення щомісячних оплат, ріст котрих не вдається зупинити..

Кожен з нас шукає своє місце на Землі, таке, в котрому добре будемо почуватися і до котрого приємно завжди повертатися. Розраховуємо, що таким місцем буде наш дім. Однак, наше щастя від власної оселі захмарюють високі рахунки за її обігрівання. Проблема стала глобальною, тому світ почав шукати способи економії і … знайшов!

Останніми роками переломним трендом в обігріванні будинків стає використання геотермальної енергії, котра зосереджена всередині Землі. Її носієм є вода або пара. На територіях, котрі є сейсмічно стабільними (Україна, Польща), найчастіше використовуються низьтемпературні геотермальні джерела. Поновлення енергії в цих геотермальних джерелах відбувається двома способами: від ядра Землі (знизу) і від сонячної енергії, вітру та опадів дощу (зверху). Ці джерела можуть використовуватися для зменшення потреби в енергії через безпосереднє обігрівання будинків або із застосуванням теплових помп.. 

Читайте також: 3-кілометрова свердловина обігріває оселі

Щорічна виставка RENEXPO® Poland запланувала цілий ряд професійних конференцій по теплових помпах, де будуть обговорюватися перспективи і новини з цієї галузі. Вже в перший день, 23 вересня 2014 року, організатори запланували проведення «Конгресу польської організації розвитку технології теплових помп», а наступного дня відбудеться «Форум теплових помп».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка