Національна поліція отримала ще 83 гібридні автомобілі, які дозволяють зменшити викиди СО2 на 65%

Національна поліція України отримала 83 автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV 2.4 (2019 року виробництва) із бензиновою та електричною силовою установкою.

Ключі від останньої партії гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління, які поліцейські отримали завдяки 13% знижці у договорі 2016 року, були вручені 14 травня, передає mvs.gov.ua.

Завдяки високим технологічним характеристикам такі машини дозволяють зменшити обсяг викидів парникових (вихлопних) газів СО2 у порівнянні з експлуатацією старих бензинових автомобілів на 65-70% та зекономити приблизно 3,1 млн літрів бензину вартістю понад 90 млн грн.

«Нові машини надійдуть у розпорядження патрульних поліцейських, які чергують на міжнародних трасах, - зазначає голова Національної поліції Сергій Князєв. - Необхідність збільшення кількості нарядів патрульних на дорогах міжнародного значення виявило минулорічне соціальне опитування».

Міністр-радник Посольства Японії в Україні Кадзуя Оцука, який був присутній на передачі автомобілів, зазначив, що українські правоохоронці зможуть не лише патрулювати порядок, але й піклуватися про екологію.

«Mitsubishi Outlander використовують найсучасніші технології енергозбереження, а також є дуже поблажливими до екології та природи, - наголосив він. – Для нас це велика радість, що починаючи з 2013 року, в межах зелених інвестицій, за кіотським протоколом було поставлено 1568 автомобілів Prius, в 2017 році було поставлено 635 Mitsubishi, а сьогодні додається ще 83».

У грудні 2016 року Національна поліція уклала договір із дилером компанії Mitsubishi Motors на закупку 635 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 (2017 року виробництва), домовившись про знижку у межах 13%. Таким чином, ціна авто, які були поставлені у травні 2017 року, знизилась з 1,51 до 1,31 млн грн за одиницю.

Зекономлені кошти - 124,5 млн грн. – були направлені на реалізацію додаткового Проекту, згідно якого для Національної поліції у травні 2019 року поставлено 83 автомобілів вже нового покоління гібридного автотранспорту - Mitsubishi Outlander PHEV 2.4 (2019 року виробництва). Ціна такого автомобіля залишилась на тому ж рівні, що й для попередньої версії гібрида.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: