Нарощується виробництво біогазу

Ще одна потужна установка для заміщення природного газу отримала «зелене світло» в Польщі. Прийнято рішення про комплекс робіт для виробництва біогазу, на котрий потрібно 150 млн злотих.  Утворюється Кооператив Наша Енергія, до котрого входять фірма Bio Power, розміщена в Замосці, і чотири сільські місцевості: Ситно, Скербещув, Лабунє і Комарув-Осада. 

22.png
Буде збудована мережа сільськогосподарських біогазових установок. В кожній місцевості заплановано створити окремий енергетичний вузол, до котрого будуть приєднані по три біогазові установки. Загалом буде змонтовано 15 установок, потужність кожної в межах 0,5-1 МВт. Генерування електроенергії буде розміщено в кожному енергетичному вузлі. Ці генерації будуть об’єднані між собою окремими кабелями, що дозволить передавати енергію до головного вузла, котрий буде приєднаним до загальної електромережі, і з котрого буде продаватися вироблена енергія.

Читайте також: Біогазова установка - прибуткова справа

11.png

Крім електроенергії, заплановано отримувати теплову енергію, котру можна направити на господарчі потреби і для будинків мешканців. 

Читайте також: Піролізний котел, який спалює будь-що
Для фінансування проекту будуть використовуватися власні кошти учасників (20%), а також передбачається залученням коштів європейських фондів. Інвестиція буде реалізовуватися поетапно: по одному вузлу. Початок робіт може бути вже в 2015 році після досягнення домовленостей про співфінансування першого етапу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка