Намет над ліжком допоможе зберегти тепло та скоротити рахунки за опалення приміщень

Щоб зменшити рахунки за опалення оселі, європейці, приміром, економлять на енергії у нічний час, через що зимові ночі бувають доволі прохолодними. Група дизайнерів з Південної Кореї запропонувала оригінальний спосіб акумулювання тепла під час сну і не тільки. 


Room in Room (буквально «Кімната в кімнаті») представляє собою намет, який розкладається над ліжком. Розробники називають його «сучасною варіацією "енергоефективного" балдахіну».  

Домашній намет призначений для акумулювання тепла людини під час сну. Іншими словами, тепло накопичується та циркулює в середині намету, що дозволяє економити на використанні енергії для опалення приміщення, повідомляє ресурс Gizmag.com


Така ідея може здатися дивною. Однак дизайнери запевняють, що нічого дивного в тому, щоб спати в наметі, немає. Ще й досі в деяких містах на півночі Європи люди продовжують використовувати балдахіни з важких та щільних видів тканини.  Основна мета таких балдахінів полягає у створенні замкнутого простору навколо ліжка, що допомагає зберігати тепло сплячої людини.

Однак не кожен погодиться встановлювати у своїй спальні балдахін, який займає чимало місця. А от компактний намет Room in Room може підійти. 
Намет створено виключно з екологічно чистих матеріалів, які не викликають алергії. Спеціальні сітчані отвори у верхній його частині полегшують надходження свіжого повітря. Водночас конструкція та й матеріали намету підібрані таким чином, щоб блокувати проходження холодного повітря ззовні. 

Попередні тестування показали, що різниця між температурою в наметі і поза його межами (в іншій частині кімнати) складає в середньому 10 градусів за Фаренгейтом (близько 5,5 градусів Цельсія). Звичайно, все залежить від того, як людина економить на теплі в своєму помешканні. Приміром, якщо в кімнаті температура становить 15 °C, то в наметі вона коливатиметься в межах 19,5 °C. 


Також розробники звертають увагу на різноманітні зручності в наметі. Тут можна читати книгу, переглядати фільми та навіть працювати за ноутбуком. Для цього передбачені спеціальні ремені, які можуть підтримувати гаджети на потрібному рівні. 

Наразі розробники збирають кошти для масового запуску новинки за допомогою краудфандингової платформи Кickstarter. Із заявлених 10 тисяч доларів дизайнери вже зібрали більше 11 тисяч. При цьому до кінця кампанії ще залишається 25 днів. 

Для 30 «ранніх пташок» намет Room in Room обійдеться в $60. 

Роздрібна вартість новинки становитиме $100 за одномісний Room in Room та $114 за двомісний намет. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: