Нафтовий гігант Shell викупив найбільшу мережу електрозаправок в Європі

Ще минулого року компанія Shell розширила свою мережу заправок для роботи з електрокарами та оголосила, що побудує мережу станцій для підзарядки електротранспорту в Британії і Нідерландах. У вересні вже з'явилася перша електрозаправка під брендом Shell, однак нафтовий гігант вирішив прискорити розвиток в цьому напрямку, викупивши найбільшу мережу європейських зарядних станцій NewMotion, інформує Хайтек.

NewMotion продовжить працювати під своєю назвою, а Shell буде допомагати їй розвиватися і розширюватися. Суму угоди компанії вважають за краще тримати в секреті. Мережа NewMotion налічує 30 тисяч станцій, якими користуються близько 80 тисяч власників електрокарів.

«Ми хочемо показати, що нові технології можуть мирно співіснувати з традиційними способами заправки автомобілів. А наші клієнти отримають можливість заряджати електромобілі там, де їм зручно: у власному гаражі або на трасі. Крім того, велика мережа зарядних станцій для електрокарів допоможе розвитку електричного транспорту в цілому», – прокоментував угоду віце-президент Shell Метью Тіппер.

Крім того, Shell має намір до 2020 року інвестувати в свій підрозділ «зеленої» енергії $ 1 млрд на рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка