Нафтова компанія Shell домовлятиметься з мешканцями сходу України

Харківська та Донецька області мають спільну територію для видобування нетрадиційного газу – Юзівську ділянку. Видобувна компанія Шелл проводить зустрічі для закладення співпраці з територіальними громадами.

Відбулась зустріч Регіонального центру міжнародних проектів і програм з представниками компанії Шелл за сприяння Британської Ради в Україні. Обговорювалися розробки місцевих програм соціально-економічного розвитку, враховуючи партнерство із видобувними компаніями.

4.jpg
фото з сайту intprog.kh.ua
 
Проект має назву «Видобувні компанії – партнери для сталого розвитку громад». Він направлений на роз’яснення стратегій співпраці територіальних громад Харківської та Донецької областей, в межах Юзівської ділянки, із видобувними компаніями, які шукають сланцевий газ. Повинні формуватися спільні плани соціально-економічного розвитку громад. Видобувні компанії повинні впроваджувати соціальні інвестиції для громад. Для 8-ми територіальних громад на Юзівській ділянці повинні бути забезпечені розробки стратегічних планів соціально-економічного розвитку. 

Читайте також: Український біогаз може замінити 20% російського газу

Буде проведено дослідження якості життя мешканців територіальних громад Балаклійського, Ізюмського та Барвенківського районів в Харківської області та Краснолиманського, Артемівського, Ясинуватського, Олександрівського та Костянтинівського районів в Донецькій області на території Юзівської ділянки. Будуть обговорені «кращі світові практики» співробітництва видобувних компаній з громадами, з метою розробки сценаріїв розвитку громад. В результаті досліджень буде видана та розповсюджена інформаційна брошура «Що дає партнерство видобувних компаній громадам? Історії успіху. Рекомендації».
 
Будуть розроблені плани розвитку громад у партнерстві із видобувними компаніями, зокрема тими, що працюють у галузі видобування сланцевого газу.

Читайте також: Чому для України перспективне біопаливо?

Буде проведено експертний круглий стіл із розробки сценаріїв соціально-економічного розвитку територіальних громад. Відбудеться інфотур у 8 адміністративних районів в межах Юзівської ділянки. Запланована 5-тиденна «Школа стратегічного планування розвитку громад у партнерстві із видобувними компаніями». Будуть проведені громадські слухання у 8-ми районах щодо обговорення стратегічних планів сталого соціально-економічного розвитку територіальних громад у партнерстві із видобувними кампаніями. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка