Нафтогазові компанії звільнили більше 250 000 робітники у 2015 році

Падіння цін на нафту змушує нафтогазові компанії в усьому світі приймати непопулярні рішення та скорочувати штат своїх працівників. 

Згідно з даними американської компанії Graves & Co., у поточному році нафтогазові компанії в усьому світі звільнили більше 250 тис. працівників. Процес звільнень продовжує тривати, щомісяця набираючи обертів, повідомляє Сlean Тechnica

Найбільше страждають нафто-сервісні компанії, на які припадає 79% звільнень. 

Про масштаби цього процесу говорить приклад американського штату Техас, на території якого видобувають нафту. Так, місцева компанія Texas Alliance проаналізувала, що минулорічне падіння цін на нафту призвело до звільнення від 40 до 50 тис. людей. У компанії наголошують, що наслідки економічних коливань у секторі традиційної енергетики в 2015 році призведуть до ще біль катастрофічних наслідків в плані збільшення кількості безробітних. Texas Alliance очікують, що цього року під скорочення вже потрапили більше 56 тис. людей, і це лише приблизні підрахунки. 

Однак, найбільш болюче зменшення ціни на нафту вплинуло на різноманітні нафто-сервісні компанії. Приміром, канадська трубопровідна компанія Enbridge лише минулого тижня звільнила 500 своїх робітників. Загалом, на канадську Enbridge припадає 5% скорочень нафтогазової індустрії Північної Америки. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка