Нафтогазові гіганти поставили за мету знизити викиди парникових газів до 2025 року

Члени Нафтогазової кліматичної ініціативи (Oil and Gas Climate Initiative, OGCI) поставили за мету до 2025 року знизити середню вуглеродомісткість операцій з видобутку нафти та газу до 20-21 кг еквівалента вуглекислого газу на барель нафтового еквівалента (CO2e/boe) порівняно з базовим рівнем у 23 кг у 2017 році.

Про це йдеться у повідомленні об’єднання, передає investory.news

“Мається на увазі скорочення до 2025 року від 36 до 52 млн тонн еквівалента CO2 на рік за умови постійного рівня видобутку нафти та газу, що еквівалентно викидам CO2 від споживання енергії у 4-6 млн будинків, – наголошують ініціатори, зауважуючи, що цільовий показник містить скорочення викидів як CO2, так і метану у результаті діяльності з розвідки та видобутку нафти й газу».

«Інтенсивність викидів розраховуватиметься як частка нафти та газу, що надходитимуть у продаж», – йдеться у повідомленні.

Щоб зробити внесок у скорочення викидів парникових газів, компанії-члени OGCI візьмуть на себе ряд заходів, які передбачають підвищення енергоефективності, використання електроенергії від поновлюваних джерел, а також зберігання та утилізацію вуглецю.

Компанії збираються звітувати про досягнуті результати щорічно, крім того їх дані будуть оцінюватися аудитором EY, як незалежною третьою стороною.

“Попри те, що цілі щодо зниження викидів метану включені до цільових показників зменшення викидів парникових газів, OGCI продовжить окремо звітувати щодо прогресу зниження металомісткості”, – йдеться у повідомленні.

OGCI було створено у 2014 році для здійснення колективних дій у боротьбі зі зміною клімату та активізації глобальних заходів реагування. Наразі вона включає 12 компаній: BP, Chevron, CNPC, Eni, Equinor, ExxonMobil, Occidental, Petrobras, Repsol, Saudi Aramco, Shell і Total.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка