«Нафтогаз» побудує сонячні станції для шкіл, дитсадків та лікарень на 100 млн гривень

На території громад Донецької та Луганської областей, розташованих поблизу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ), встановлять малі сонячні електростанції на дахах шкіл, дитсадків та лікарень.

Проект благодійної програми з підвищення енергетичної безпеки на підконтрольних територіях підтримав Кабінет Міністрів України 15 липня, передає vchaspik.ua.

"Мова йде про можливість реалізації соціальної благодійної програми по установці малих сонячних електростанцій на дахах будівель і споруд, а також облаштування на базі фотоелектричних модулів освітлення пішохідних переходів і місць загального користування на території громад населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, - написав представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці у мережі Facebook. – Благодійні кошти на загальну суму до 100 млн гривень будуть виділені власникам цих об'єктів і споруд АТ "НАК "Нафтогаз України" або його афілійованими підприємствами».

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розраховує, що НАК "Нафтогаз України" приєднається до фінансування програми підвищення енергетичної безпеки соціальної інфраструктури на підконтрольних територіях Донбасу.

"Йдеться про соціально-благодійну програму з підвищення енергетичної безпеки, - сказав Денис Шмигаль на засіданні уряду. - Ця програма дозволить створювати малі сонячні електростанції в школах, лікарнях, дитячих садках та іншій соціальній інфраструктурі».

"Нафтогаз України" профінансує відповідну програму у вигляді гуманітарної акції, сподівається прем'єр-міністр і додає, що реалізація такої програми буде одним з кроків до розвитку регіону і країни в цілому.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка