На звалищі Львова бурять 15 пілотних свердловин для видобутку біогазу

На міському звалищі Львова, що розташоване у селі Великі Грибовичі, бурять 15 пілотних свердловин для визначення кількісних і якісних характеристик біогазу та динаміки його утворення.

Роботи проводить підрядна організація ТОВ "Науково-виробнича фірма "Інгаз" на підставі договору, укладеного з ЛКП "Збиранка" за результатами тендеру, передає Львівська міська рада

"На полігоні у селі Великі Грибовичі проводиться буріння 15 моніторингових свердловин, глибиною до 20−25 метрів, діаметром 600 мм, - пояснює в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало. – З кожної свердловини будуть відбиратися проби для аналізу з певною періодичністю, аби визначити стабільність утворення біогазу".

Роботи проводяться з метою визначення варіанту використання біогазу. «Ми будемо мати технічний звіт, у якому буде прописано характеристики біогазу, динаміка його утворення в залежності від пори року і погодних умов, і пропозиції, що з ним робити, - зазначає Сергій Сало. - Державними будівельними нормами (ДБН) передбачено два можливі варіанти використання біогазу: енергетичний - виробництво теплової або електричної енергії, або спалювання, якщо цього біогазу є небагато».

Напрацьовані пропозиції будуть закладені у комплексний проект з рекультивації полігону.

Оголошення тендеру на коригування проектної документації з рекультивації полігону в селі Великі Грибовичі відбулося 27 квітня 2018 року на сайті електронних закупівель Prozorro. За результатами аукціону, який відбувся 15 травня, потенційним переможцем визначено ТОВ "Діпрокомунбуд"(Харків). 21 травня на сайті Prozorro було повідомлено, що ТОВ "Діпрокомунбуд" стало офіційним переможцем тендеру. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка