На заводі в Луцьку вироблятимуть електричні сміттєвози для Європи

«Автоскладальний завод №1» корпорації «Богдан Моторс», що знаходиться в Луцьку, уклав договори з датською компанією BankeElectromotive щодо розробки і виготовлення електровантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу, інформує Аutogeek.

Цього року «Богдан» планує виготовити не менш ніж 15 електричних вантажівок. Перша буде готова вже влітку. Якщо вантажівка успішно пройде дослідну експлуатацію, почнеться серійне виробництво. Датська компанія, що займається розробкою та виготовленням електричних вантажних автомобілів компонентів для них для муніципального використання на ринку ЄС, щороку потребує 200 вантажівок.

За словами директора ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» Дмитра Писаного, підписання цього договору західноєвропейської компанією – це підтвердження високої кваліфікації працівників їхнього конструкторського бюро. Оскільки до 2025 року більшість європейських міст хочуть заборонити в’їзд авто на дизелі і з ДВЗ, то напрямок роботи є дуже перспективним. Для української корпорації тема електротранспорту не нова. «Богдан Моторс» має досвід виготовлення сучасних тролейбусів для України і Європи, електробуса для Польщі, а нещодавно підписав контракт на виготовлення кузовів електричних автобусів для французької компанії Bluebus. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка