На заводі MAN виготовляють вантажівки, використовуючи сонячну електроенергію

Фірма MAN займає перше місце згідно показників нейтральності емісії СО2 серед виробників вантажних автомобілів. Виробництво автомобілів MAN Truck & Bus в Південно-Африканській Республіці повністю забезпечене відновлювальною енергією. Для цього на дахах виробничих цехів загальною поверхнею 6,3 тисячі квадратних метрів встановлено сонячні фотопанелі.

Протягом року дана інсталяція може генерувати близько 810 тисяч кВт*год електроенергії. Цієї кількості вистачає для роботи заводу, а надлишок екологічної енергії передається в загальну мережу. Завдяки цьому рішенню фірма MAN обмежила щорічну емісію СО2 на 860 тонн.

До початку монтажу фотопанелей на дахах цехів,  весь виробничий процес пройшов досконалу модернізацію за допомогою спеціалістів. Використано всі можливості для монтажу світлових прорізів, які забезпечують денне світло в цехах. Проведена ізоляція будівель, яка зменшила кількість енергії для кондиціонування повітря в приміщеннях. Встановлено збірник дощової води, яка використовується для екологічного миття автомобілів. Стічна вода піддається рециклінгу.

Фірма MAN має свою кліматичну стратегію до 2020 року, згідно якої емісія СО2 має бути зниженою на 25% у порівнянні з 2008 роком. Дана ціль все майже досягнуто – реалізовані екологічні проекти вже довели скорочення до 19%. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: