На вулицях Маріуполя встановлюють сирени на сонячних батареях

В Маріуполі незабаром зявляться нові сирени на сонячних батареях. Їх встановлюють в багатолюдних місцях. Зокрема одну днями встановили в Лівобережному районі на пр. Перемоги. Попередні вісім вже з'явилися в декількох приміських селищах і на Лівобережжі. Крім того, системи оповіщення встановлять також у комунальних установах і транспорті, передає MRPL.CITY.

«Сигнал гучної сирени буде чути в радіусі 700 метрів, а мовне повідомлення, передане зі штабу ГО в FM або GSM-діапазоні, чутно на 300-400 метрів. Сонячної панелі цілком достатньо, щоб живити енергією цей пристрій і заряджати акумулятор. Вночі сирени будуть живитися від акумулятора, а вдень від сонця», – сказав інженер компанії науково-виробничого підприємства «ОЗОН-С» Ростислав Терещенко.

Проект коштував 5,5 млн грн. Всього планують встановити 81 пристрій систем зовнішнього оповіщення. В установах Маріуполя (школах і лікарнях) встановлять 306 пристроїв, ще 80 – в громадському транспорті.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка