На узбережжі Північного моря побудують завод з переробки жиру зі стічних вод у біодизель

На узбережжі Північного моря побудують новий завод з переробки у біодизель жирних кислот, отриманих в результаті очищення рослинних масел, рідких залишків промислових процесів і навіть жиру з осаду стічних вод.  

Проект у транскордонній зоні North Sea Port реалізує глобальний сировинний трейдер Cargill, передає ports.ua

На заводі будуть використовуватися новітні технології, що дозволяють переробляти всі види рідких відпрацьованих масел і жирів, включаючи побічні продукти і відходи харчової промисловості, а також непродовольчі культури, вирощувані на маржинальному рівні.

На заводі використовуються перероблені продукти, які раніше були викинуті або використані для малоцінних застосувань, — зазначає керуючий директор підрозділу Cargill Biodiesel Алексіс Казін. - Новий біодизель можна буде додавати в паливо для вантажівок або кораблів».

Потужність нового заводу складе 115 тис.тонн біодизеля на рік. Його запуск запланований у червні 2022 року. Новий об'єкт створить близько 80 нових робочих місць.

Такий завод буде першим в Європі.

«Нова Європейська директива ставить перехід на вдосконалене біопаливо з відходів і залишків на чільне місце, - пояснив глава ланцюжка поставок сільськогосподарської продукції Cargill Роджер Янсон. - Зростатиме попит на установки, здатні переробляти більш складну сировину".

У проект інвестують понад €125 млн.

North Sea Port-транскордонний порт, що об'єднує портові райони Фліссінген, Тернеузен і Гент. Завдяки своєму розташуванню в центрі логістики Європи, North Sea Port є економічним центром і мультимодальним хабом, що об'єднує автомобільний, залізничний, річковий і морський, а також трубопровідний транспорт. Площа порту становить 9,3 тис. га і включає 19 доків/гаваней і 39 кілометрів причалів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка