На узбережжі Франції встановлять хвильову електростанцію потужністю 10 МВт

Шведська енергетична компанія Seabased планує збудувати першу в Європі комерційну хвильову електростанцію потужністю 10 МВт в затоці Аудерн, що знаходиться у французькому регіоні Бретань, пише Offshore energy.

Хвильова електростанція буде підключена до французької мережі, починаючи з пілотного проекту потужністю 2 МВт, який згодом буде масштабований до 10 МВт.

Лойг Чесне-Жирар, президент Регіональної ради Бретані, сказав: «Бретанський регіон радий підтримати цей особливо інноваційний комерційний проект, який сприятиме виробництву конкурентоспроможних відновлюваних джерел енергії вздовж узбережжя Бретані».

Проект сприятиме промисловому та економічному зростанню в регіоні. Запатентована технологія Seabased використовує потужність океанічних хвиль за допомогою перетворювачів енергії хвиль, що складаються з буїв на поверхні, з'єднаних з лінійними генераторами, що спираються на морське дно.

Хвилі рухають буї, які рухають кабель, щоб підняти і опустити магніт, який називається транслятором, в генераторі на морському дні. У такий спосіб відбувається генерація електроенергії.

Компанія завершила роботу з двома демонстраційними хвильовими установками та перебуває в процесі остаточної оптимізації системи та незалежної сертифікації до повної комерціалізації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка