На трасі М-03 з’явилась система відеонагляду та освітлення на енергії сонця і вітру

На міжнародній трасі М-03 Київ - Харків – Довжанський(кордон із Харківщиною) встановили систему відеонагляду та освітлення, яке працюватиме від сонячних панелей та вітрогенератора.

Проектне рішення для облаштування північно-західних "воріт" Донецької області запропонував підрядник ТОВ "Газпромресурс" в партнерстві з компаніями Інтермедіаком-Україна та Rensol, передає dn.gov.ua.

Безперебійне накопичення електроенергії забезпечуватиме вітрогенератор потужністю 1,8 кВт та сонячні панелі сумарною потужністю 1,2 кВт встановлені на міжнародній трасі М-03 поруч зі стелою. Накопичувати енергію будуть два літій-іонні акумулятори сумарною потужністю 11 кВт, які дозволять системі працювати під час несприятливих погодних умов.

Також "Газпромресурс" облаштовав майданчик для автотранспорту світильниками (потужністю 30 Вт кожен) з функцією регулювання яскравості, а літери стели - фасадними насадками з декоративним підсвічуванням гнучким світодіодним (холодним) неоном.

Керування сучасним устаткуванням здійснюється за допомогою головного контролера з програмним забезпеченням розробки Rensol, що дозволяє звести нанівець людські та матеріальні ресурси і зробити контроль повністю автономним.

Монтаж модулів метеоконтролю та відеонагляду заплановано на наступний рік з огляду на терміни їх виготовлення та доставки. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка