На сміттєспалювальному заводі у Києві планують встановити систему хімочистки димових газів за 420 млн грн

У 2020 році у Києві на сміттєспалювальному заводі «Енергія» розпочнеться будівництво системи хімічної очистки димових газів.

Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, реалізація проекту дозволить зменшити викиди забруднюючих речовин у 5 разів, передає kyivcity.gov.ua

«Для Києва завод «Енергія», збудований понад 30 років тому, – важливий стратегічний об’єкт, який необхідно модернізувати та вдосконалювати, - впровадження сучасної системи очищення викидів підвищить рівень енергоефективності та екологічної безпеки столиці, - підкреслив він. - Сміттєспалювальні заводи широко використовуються як джерело теплопостачання у найбільших європейських столицях: Копенгагені, Празі, Будапешті, Гамбурзі, Барселоні, Відні».

Після впровадження системи хімічного очищення димових газів викиди забруднюючих речовин відповідатимуть європейським екологічним стандартам, продовжує Петро Пантелеєв.

«На заводі «Енергія» вже модернізовано три з чотирьох електрофільтрів, - зауважив він. - У наступному році буде завершено ремонт четвертого електрофільтра».

На встановлення системи хімічної очистки димових газів у проекті бюджету міста Києва на наступний рік буде передбачено 220 млн грн, повідомив Петро Пантелеєв, додавши, що наразі вирішується питання виділення державою ще 200 млн гривень.

Завод «Енергія» – єдине сміттєспалювальне підприємство в Україні, що утилізує 25% твердих побутових відходів столиці та забезпечує опаленням та гарячою водою майже 300 багатоверхівок. «Енергія» працює у рамках дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, видане Міністерством екології та природних ресурсів України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: