На ринок сонячної енергетики України виходить новий потужний гравець - Zeversolar

Енергетична галузь ніколи не стоїть на місці і вже на даному етапі розвитку світу передові країни починають здійснювати перехід від традиційних джерел електроенергії на виробництво енергії з відновлювальних, котре зробить галузь енергетики доступнішою для кожного і зменшить шкідливий вплив на довкілля.

Україна зараз знаходиться тільки на старті цих перетворень, але провідні компанії вже починають виходити, зі своїм обладнанням на український ринок альтернативної енергетики.

Наразі Zeversolar, одна з найбільших компаній виробників сонячних інверторів заходить в український сектор відновлювальної енергетики. Її історія починається в 2007 році, коли в Китаї з'явилися перші заводи з виробництва устаткування для сонячних електростанцій. Детальніше про компанію Zeversolar на сервісі Joule.

З самого заснування передовою ідеєю компанії є революція в сонячній енергії, створення надійних, доступних і простих у використанні сонячних інверторів для всіх видів фотоелектричних систем.

На початку 2009 року компанія почала працювати на ринках сонячної енергетики в Австралії та країнах Європи. А вже з 2013 року компанія стала частиною провідного світового виробника інверторів для фотоелектричних систем: SMA, Німеччина.

Більше 450 працівників виробляють однофазові і трьохфазові інвертори для житлового і комерційного використання, центральні інвертори для промислового сектору. Крім того компанія розробляє власне програмне забезпечення та інструменти моніторингу для СЕС.

В 2015 році Zeversolar стала одним з провідних виробників доступних сонячних інверторів.

В новому, 2018 році, компанія здійснює вихід на український ринок, де разом з офіційним представником сприятиме розвитку сонячної енергетики, поширенню якісних інверторів для українського споживача.

Презентація компанії в Україні відбудеться 15 червня 2018 року за адресою вул. Хрещатик, 27А, поверх 2.

Кожен бажаючий зможе отримати інформацію про нового представника на ринку сонячної енергетики та ключові переваги його обладнання.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка