На розвиток викопного палива інвестують в п’ять разів більше коштів, ніж на «зелену» енергетику

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) поділилася нещодавно досить цікавими даними щодо «інвестиційних переваг» більш розвинених країн світу по відношенню до розвитку відновлюваної енергетики. Згідно даних ОЕСР, розвинені країни витрачають в п’ять  разів більше експортних субсидій саме на розвиток технологій використання викопних видів палива, ніж «зелених» джерел енергії, повідомляє інформаційно-аналітичний ресурс «Українська енергетика»

Виходить, що у той час, коли Європейський Союз закликає до нової глобальної угоди щодо скорочення викидів та поетапної відмови від субсидування вугільної галузі, документи підкреслюють масштаби інвестицій розвинених країн світу в експорт технологій для найбільш забруднюючого викопного палива.

Прикладом слугує документ від жовтня 2014 року, дані якого свідчать, що за минулий рік було виділено $52,6 млрд експортних кредитів на видобуток викопного палива (зокрема, на вугілля), довівши субсидування викопного палива до $89,4 млрд. У той же час експортні кредити для технології використання відновлюваних джерел енергії склали лише $16,7 млрд. 

Наразі прес-секретар ОЕСР зазначив, що не може прокоментувати документи з позначкою «конфіденційно». Однак самі по собі такі документи свідчать про те, що дані мають бути публічними.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка