На полігоні «Івано-Франківськгазу» випробують газові суміші із концентрацією водню до 50%

На спеціальному полігоні ПАТ «Івано-Франківськгаз» розпочали випробування газових сумішей із концентрацією водню від 5% до 50%. 

Другий етап газовики проводять спільно з вченими Інституту газу Національної академії наук, передає expro.com.ua

«Проводяться експерименти для вивчення впливу газових сумішей із концентрацією водню від 5% до 50% на газові прилади: котли, колонки та плити різних моделей,  - зазначають у компанії. – Відтворюємо реальні умови експлуатації у лабораторних умовах». 

Газовики спільно із вченими досліджуватимуть, як змінюється ефективність роботи газових приладів при додаванні водню, як зменшуються викиди в атмосферу та як підтримується рівень безпечної роботи системи.

«Сьогодні ми проводимо вогневі експерименти на газових приладах, які найчастіше використовуються у помешканнях українців: котел, колонка, плита та конвектор, - пояснює технічний директор «Івано-Франківськгазу» Ігор Височанський. - Під час досліджень концентрація водню буде покроково підвищуватися – від 5% до 50%».  На першому етапі водневого проекту, який був розпочатий у серпні минулого року, Регіональна газова компанія на спеціально переобладнаному полігоні, який моделює існуючі газорозподільчі мережі області, провела випробування газорозподільної системи воднем.

Аналогічні випробування уже проведено на Житомирщині, на черзі Волинська, Дніпропетровська та Харківська області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка