На пляжах Єгипту штрафуватимуть та арештовуватимуть за викинуте сміття

З січня 2020 року на пляжах Хургади(Єгипет) бригади волонтерів будуть стежити за чистотою і штрафувати або доставляти людей, які смітять, у поліцейську дільницю.

Таким чином влада провінції має намір ще більше зменшити кількість відходів, які потрапляють у воду, передає 24 KZ

Закон про заборону на пластик Хургада ввела ще в червні - і вже дисциплінувала десятки місцевих магазинів. Один з торгових центрів у центрі курорту був оштрафований на 20 000 єгипетських фунтів (більше 1200 доларів США) за використання поліетиленових пакетів після вступу закону в силу. За такою ж програмою штрафами "виховали" понад 70% курортних магазинів, які тепер замінюють пластик папером або органічними матеріалами і біорозкладним пластиком.

Як результат, кількість пластикових відходів у Хургаді зменшилась до 141 тонни у листопаді 2019 року у порівнянні з 230 тоннами у тому ж місяці роком раніше. рік тому з пляжів Червоного моря вивезли 240 тонн сміття, а зараз – 130 тонн. Власники готелів також звітують, що пластикові відходи, отримані в результаті одного прийому їжі в готелі, були скорочені з максимум двох тонн до приблизно 750 кілограмів.

Раніше щодня від пляжів Хургади від'їжджали мінімум по дві вантажівки, доверху навантажених відходами. «Заради цікавості я в один з днів зважив пакети зі сміттям, який збирав на пляжі і відносив у вантажівку, - розповідає прибиральник пляжу Амаль Селім. - За 8 робочих годин я тоді зібрав 106 кілограмів пластику, а нас в бригаді 18 осіб і якщо кожен збирає в день по центнеру сміття, то можете уявити рівень забруднення наших пляжів».

Сміття з пляжів курортів на Червоному морі, як і раніше доводиться "вивозити мішками", проте з прийняттям нових екологічних заборон на пластикову одноразовий посуд ситуація суттєво покращилася.

«Буквально останні два тижні стало набагато чистіше, - каже мешканка Хургади Омара Сабрі. - Не знаю, з чим це пов'язано, але плаваючи у морі, вже не зустрінеш банку коли або тарілку».

У Міністерстві захисту природних ресурсів планують збільшити штрафи за викид відходів у воду, а активістів, які допомагають утримувати пляж в чистоті, навпаки, заохочувати.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка