На острові в Шотландії встановили першу зарядну точку, що заряджає електромобілі енергією припливів

У Шотландії запрацював перший пункт зарядки електромобілів, який використовує енергію припливів та відпливів. Він розташований на острові Йєлл, що на півночі Шотландії. Зарядна станція отримує електроенергію з припливного масиву Nova Innovation's Shetland Tidal Array, чотирьох турбінних установок у Bluemull Sound - протоці між островом Йєлл та іншим островом під назвою Анст, повідомляє CNBC.

Nova Innovation описала проект як «перший в історії зарядний пункт, де водії можуть заправлятися безпосередньо від припливного джерела енергії». Також була розгорнута система акумулювання, щоб забезпечити постійний запас енергії для транспортних засобів.

Шотландський уряд є одним із багатьох країн світу, які прагнуть відійти від транспортних засобів з двигуном внутрішнього згоряння. Він хоче поступово припинити потребу в нових дизельних та бензинових фургонах та автомобілях до 2030 року.

Острови Шотландії мають велику кількість відновлюваних ресурсів, включаючи вітер, припливи та сонячну енергію, які можуть принести численні економічні та соціальні вигоди віддаленим і сільським громадам країни.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка