На місці уранової шахти в Австралії створять сонячну електростанцію з системою акумулювання енергії

Урановий рудник «Рейнджер» в Австралії у січні припинив роботу після фінансових втрат. Зараз на його місці планується реалізувати гібридний енергопроект: сонячну електростанцію та систему акумулювання енергії поблизу міста Джабіру, інформує PV-magazine.

Проект Jabiru допоможе громаді шахтарського містечка перейти від видобутку урану, до нового майбутнього у якості туристичного напрямку в центрі національного парку Какаду, внесеного до списку світової спадщини.

Місто існує лише з 1982 року, коли воно утворилося як поселення біля рудника. Проект об'єднує сонячну електростанцію потужністю 3,9 МВт та систему акумулювання 3 МВт / 5 МВт-год із 4,5 МВт дизельної генерації. Після завершення роботи гібридна відновлювана електростанція забезпечить Jabiru щонайменше 50% відновлюваної енергії в довгостроковій перспективі без шкоди для якості та надійності електроенергії.

Шахта урану Ranger належить компанії Energy Resources Australia, дочірній компанії Rio Tinto. Колись це була одна з найпродуктивніших уранових шахт у світі. Однак шахта припинила видобуток 8 січня після багаторічних збитків, пов’язаних головним чином із спадом ринку після ядерної катастрофи у Фукусімі у 2011 році.

Національний парк Какаду планують модернізувати на суму 276 мільйонів доларів. Компанія EDL розпочне будівництво сонячної електростанції в найближчі місяці. Гібридна енергосистема запрацює на початку 2022 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка