На міському звалищі Кривого Рогу пробурили 50 свердловин для видобутку біогазу

На міському сміттєзвалищі Кривого Рогу пробурили 50 свердловин для видобутку біогазу.

Як зазначив директор ТОВ«Екоспецтранс» Леонід Ліщук, на полігоні твердих побутових відходів біля шахти «Валявко» встановили першу енергогенеруючу установку на біогазі, передає krlife.com.ua.

«На рівні міста було прийнято рішення про будівництво на сміттєвих полігонах спеціальних установок для ефективної утилізації метану, який виділяється у результаті гниття сміття, - розповідає він. – Полігонний газ – чудове паливо для вироблення електроенергії - щомісяця біогазова установка виробляє до 400 МВт-год електроенергії, яка перенаправляється у міську електромережу».

Досвід вироблення електроенергії зі звалищного газу буде використовуватися на інших полігонах ТПВ. Зараз бурять свердловини на сміттєзвалищі розташованому у районі шахти Батьківщина. Згідно з планом, біогазову станцію, яка працюватиме на полігонному газі і вироблятиме до 600 МВт-год електроенергії у місяць, на цьому полігоні введуть в експлуатацію у червні 2018 року.   Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка