На колишній вугільній шахті в Польщі запрацювала найбільша сонячна електростанція

Польський постачальник електроенергії Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin SA (ZE PAK SA) оголосив про завершення будівництва сонячної електростанції потужністю 70 МВт на ділянці колишньої шахти з видобутку бурого вугілля у центрі Польщі, пише PV-magazine.

«Наша сучасна і наразі найбільша сонячна електростанція в Польщі є ще однією віхою в енергетичній трансформації ZE PAK, а також усього регіону Великої Польщі», – йдеться у повідомленні компанії. – Ми хочемо, щоб компанія до 2030 року генерувала електроенергію лише з відновлюваних джерел, включаючи, серед іншого, сонце, вітер та біомасу».

Станція складається з 155 554 фотоелектричних модулів з потужністю 455 Вт кожен; 306 інверторів; і понад 900 км кабелів і оптичних волокон. Об’єкт було побудовано завдяки інвестиціям близько 163,8 мільйона злотих (40,4 мільйона доларів США).

Компанія уклала 15-річну угоду про закупівлю електроенергії польською телекомунікаційною групою Polsat.

Сонячний парк забезпечить польського енергопостачальника потужністю, яку він втратив у січні 2018 року, коли закрили вугільну електростанцію Adamow. Ця станція була 13-ю найбільш токсичною вугільною електростанцією в Європі з точки зору її впливу на здоров’я людини.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка