На горі Карачун встановлять українську вітротурбіну потужністю 5 МВт

На початку наступного року в районі гори Карачун, яка знаходиться поблизу міста Слов’янськ(Донецька область), планують встановити першу українську вітротурбіну потужністю 5 МВт.

За словами головного конструктора ТОВ «Фурлендер Відтехнолоджі» Артема Філіпських, монтажні роботи ВЕС з трьома оглядовими майданчиками розпочнуться вже в кінці січня 2019 року, передає bizshid.com

«В Україні є подібні турбіни, але їх потужність не перевищує 3 МВт, - зауважує він. – До того ж установка не просто вироблятиме електроенергію, а й забезпечуватиме можливість побачити місто з висоти пташиного польоту: кожен охочий зможе по сходах піднятися на оглядові майданчики розміщені на висоті від 10,7 до 125 метрів».

Робота над проектом тривала протягом року, продовжує Артем Філіпських. "Конструкція збиратиметься у заводських цехах підприємства, - розповів він. – Роботи з монтажу вітротурбіни почнуться вже у кінці січня 2019 року - тоді ж з'явиться і перший оглядовий майданчик".

«Фурлендер Віндтехнолоджі» – єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок, який займається будівництвом вітропарків. З 2010 року компанія побудувала та ввела в експлуатацію 7 вітропарків в Україні і один вітропарк в Республіці Казахстан.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка