На фоні падіння цін на нафту Дубай почав активніше розвивати сонячну енергетику

Уряд Еміратів планує подвоїти потужності країни з виробництва сонячної енергетики, що дозволить досягти незалежності від експорту вуглеводнів на фоні падіння ціни на нафту, повідомляє інформаційне агентство ИТАР-ТАСС.

В кінці березня 2015 року в Дубаї почнеться реалізація амбіційного проекту з будівництва заводу з виробництва сонячної електроенергії. Керівництво Служби з водокористування та електроенергії емірату прийняло рішення про збільшення проектної потужності підприємства вдвічі до 200 мегават, що дозволить забезпечити електроенергією близько 200 тис. будівель. Площа заводу становитиме 4,5 кв. км.

14.jpg
фото з сайту itar-tass.com

Така зацікавленість в розвитку нетрадиційних видах енергії викликана переконанням місцевої влади в тому, що зростання цін на нафту в найближчій або більш віддаленій перспективі неминуче. Проте до цього моменту ОАЕ планують значно наростити потужності заводів з виробництва відновлювальної енергетики та отримати додаткову перевагу на глобальному ринку. Крім того, уряд Еміратів сподівається, що подібний проект зможе залучити до розвитку на національної альтернативній енергетиці інвесторів з усього світу.

«Ми плануємо завершити будівництво до 2017 року, - повідомив керуючий директор Служби з водокористування та електроенергії Дубая Саіід аль-Тайер. - Передбачається, що до 2030 року 5% усієї вироблюваної енергії в еміраті має припадати на сонячні батареї. Я впевнений, що нам вдасться виконати це завдання значно раніше».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка