На екологію столиці з бюджету виділили 1,4 млрд гривень

Згідно бюджету на 2020 рік, прийнятого Київрадою, місто планує отримати майже 59 млрд гривень надходжень. Найбільше коштів спрямують на освіту, транспорт, дорожнє господарство, охорону здоров’я, ЖКГ та соціальний захист. На екологічні цілі на наступний рік передбачено 1,4 млрд гривень, що на 200 млн гривень більше ніж торік, інформує Вечірній Київ.

Кошти зможуть направити на капітальний ремонт 120 парків та скверів. Зокрема планують відремонтувати два нових парки: у Деснянському районі між проспектом Маяковського та вулицею Оноре де Бальзака, а також в Оболонському районі.

Нова зона відпочинку з’явиться вздовж Русанівської протоки, де також планується будівництво берегоукріплюючих споруд. Відбудеться реконструкція ландшафтного парку і парку «Орлятко» у Солом’янському районі, Наводницького парку у Печерському районі, парку «Нивки» та парку «Володимирська гірка» у Шевченківському районі.

Крім того, у зонах відпочинку «Березняки», «Молодіжна», «Сонячна» запланували капремонт елементів благоустрою і розчистку водойм.

Додатково отримали кошти на реконструкцію Північно-Дарницького меліоканалу. На річці Либідь проведуть реконструкцію гідротехнічних споруд з відновленням екологічного та санітарно-гігієнічного стану річки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка